Ubezpieczenia majątkowe

Finansowym zabezpieczeniem można dziś objąć praktycznie wszystko: od domu i samochodu, przez podróże i firmy, skończywszy na sprzęcie elektronicznym. Towarzystwa oferujące ubezpieczenia majątkowe proponują dziesiątki wariantów polis komunikacyjnych i mieszkaniowych, a w ogromie propozycji nierzadko trudno jest odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę potrzebujemy.

Z pomocą Państwu przychodzi kancelaria finansowa. Ponieważ działamy aktywnie w branży od 2012 roku, znamy propozycje wielu różnych towarzystw i wiemy, na co zwracać uwagę przy zawieraniu umów. Negocjujemy ubezpieczenia mieszkaniowe, firmowe, podróżne i komunikacyjne, pomagamy także, gdy chcą Państwo uzyskać gwarancje ubezpieczeniowe. Wspieramy w wyborze odpowiedniej polisy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców szukających optymalnego pakietu dla pracowników swojej firmy.

Skontaktować się można z nami osobiście w siedzibie kancelarii, mieszczącej się w Skórzewie, nieopodal Dąbrówki i Dąbrowy. Odpowiadamy także na telefony oraz na wiadomości e-mail. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy zarówno pełnym wsparciem przy wyborze polisy, jak i później, przy kompletowaniu dokumentów i podpisywaniu umów z towarzystwem.