Ubezpieczenia życiowe

Środki na leczenie w razie wypadku, na dobry start dziecka w przyszłość, zapewnienie bytu rodzinie – ubezpieczenie życiowe może obejmować wiele aspektów. Na polskim rynku działa kilkadziesiąt firm proponujących zabezpieczenia finansowe: medyczne, indywidualne, grupowe, od nieszczęśliwych wypadków, od chorób i wielu innych zdarzeń. W wyborze polisy dopasowanej do Państwa sytuacji życiowej warto zwrócić się do kancelarii finansowej - w ten sposób możliwe jest uzyskanie szerokiego oglądu na oferty wielu towarzystw naraz.

Jako osoby aktywne w branży znamy propozycje wielu różnych firm, wiemy także, na jakie szczegóły umów zwracać uwagę i o co Państwa zapytać, by pomóc dobrać dopasowaną polisę. Rozumiemy, że każdy z Państwa ma inne potrzeby, możliwości finansowe czy stan zdrowia, dlatego wybierając ubezpieczenia indywidualne, grupowe czy medyczne nie proponujemy uniwersalnych rozwiązań. Prowadzimy także negocjacje w zakresie uzyskania jeszcze bardziej przystosowanych propozycji.

W wyborze wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Oprócz indywidualnych, ubezpieczenia grupowe i medyczne negocjujemy również dla firm.

Siedziba kancelarii znajduje się w Skórzewie, nieopodal miejscowości Dobrowa i Dąbrówka. Skontaktować się można z nami zarówno osobiście na miejscu, jak i telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty e-mail.